Jeugd haalt extra troeven binnen !

Na het verdwijnen van jeugdcoordinator Nick binnen onze jeugdwerking hebben wij gekozen om snel te schakelen, Wij zullen deze positie dan ook invullen met 2 personen, wij stellen ze graag aan jullie voor:

Peter Goris is een bekend gezicht in het nationale futsal circuit, hij was jarenlang het gezicht van de ijzersterke jeugdopleiding van FS Gelko Hasselt & is dan ook een van de meest ervaren mannen binnen het futsal-wereldje. Peter zal de grote lijnen gaan uitzetten binnen onze jeugdwerking voornamelijk achter de schermen.

Jochen Van Dyck zal Peter bijstaan in dit verhaal, Jochen zal jullie rechtstreeks aanspreekpunt worden, wie hem kent weet dat hij communicatief enorm sterk is & zich ongetwijfeld zal vastbijten in zijn nieuwe functie. Jochen zal wekelijks aanwezig zijn op zondag om de constante voeling te behouden met zowel ouders, spelers als trainers.

Samen zullen deze heren instaan voor de volledige uitwerking van ons jeugdverhaal!

Welkom Peter & Jochen ⚫️?